Konkurs "Ortograffiti w mojej szkole".

 

Konkurs „Ortograffiti w mojej szkole” rozstrzygnięty! Wpłynęło aż 87 prac! Najwięcej ze szkół podstawowych, ale niemało też z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa zaangażowania i jakości nadesłanych prac. Nierzadko wywoływały nasze wzruszenie! Okazuje się, że Ortograffiti to prawdziwie żywy projekt. W nadesłanych pracach widać wiele ciepłych emocji, radości i satysfakcji. Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które padły pod adresem Ortograffiti. To dla nas wielkie święto i powód do satysfakcji. 

A teraz rzecz najważniejsza, na którą wszyscy czekają – ogłoszenie wyników. Zdecydowaliśmy nagrodzić przede wszystkim pomysłowość i zaangażowanie uczniów. Jury w składzie: Małgorzata Rożyńska, Urszula Matlak, Ewelina Szczęsna, Anna Stankiewicz i Aleksandra Bućko przyznało następujące nagrody:

I miejsce w kategorii „Klasy I-III szkoły podstawowej”

Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Nędzy 

I miejsce w kategorii „Klasy IV-VI szkoły podstawowej”

Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim

I miejsce w kategorii „Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne”

CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska 

Ponadto, zamiast planowanych 5 wyróżnień, przyznaliśmy aż 12! Wyróżnienia otrzymują:

1.  Gimnazjum nr 3 w Jastrzębiu- Zdroju
2.  Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie
3. Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Gniewie
4. Szkoła Podstawowa w Ujeźdźcu Wielkim
5.  Szkoła Podstawowa nr 1 w Sędziszowie
6.  Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim-Modlin Twierdza
7.  Szkoła Podstawowa w Rychtalu
8.  Szkoła Podstawowa w Gołuchowie
9.  Szkoła Podstawowa im. Dulębów w Wąwolicy
10.  Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Czachówku
11.  Publiczna Szkoła Podstawowa w Fabiankach
12.  Zespół Szkół Specjalnych we Wrześni
 

Gratulujemy laureatom, zdobywcom wyróżnień oraz wszystkim uczestnikom konkursu ! Wielkie podziękowania składamy nauczycielom, którzy zachęcili swoich podopiecznych do dodatkowego wysiłku! Życzymy Państwu wielu sukcesów.

Przypominamy, że laureaci pierwszych miejsc otrzymują nagrody w wysokości 500 zł na zespół, a twórcy prac wyróżnionych po 300 zł. Wszystkie pozostałe zespoły otrzymają nagrody pocieszenia. Nagrody zostaną wysłane do Państwa jeszcze w tym roku szkolnym. Ponadto wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Będziemy je zamieszczać etapowo, ze względu na ich dużą liczbę. Prosimy o częste zaglądanie na ortograffit.pl

Już dziś publikujemy prace laureatów. Zapraszamy do podziwiania!

 
Ortograffiti, 01.07.2014 11:52 napisał:

Szanowne Panie, napisaliśmy to już w kilku komunikatach, ale warto to powtórzyć. Ten konkurs, a dokładniej przesłane prace konkursowe, dostarczyły nam nieoczekiwanie wiele przyjemności. Nie liczyliśmy na tak liczny odzew, a jakość prac przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Pewnie trudno w to uwierzyć, ale zdarzało się, że oczy naszego jury bywały mokre podczas oglądania prac. Dziękujemy!

Maria, 15.06.2014 17:55 napisał:

Gratuluję pomysłów i wspaniałych prezentacji! Moje dzieciaki nie wyróżniono, ale mają nadzieję, że nikt nie pozostanie niezauważony. Doceniajmy ich aktywność. Praca nad projektem bardzo ich zjednoczyła
i uświadomiła na nowo jak ważne dla nas jest Ortograffiti - to już jest naszym sukcesem.

Sylwia, 10.06.2014 22:21 napisał:

Witam i gorąco dziękuję za tą wyjątkową nagrodę. I miejsce dla uczniów, którzy na co dzień pozostają często w cieniu swoich kolegów, to coś wspaniałego. Tym razem i oni mogą stanąć na zwycięskim podium i pochwalić się swoimi osiągnięciami. To wielka sprawa. Pozdrawiam!!

Barbara, 10.06.2014 18:16 napisał:

Witam! Wszystkim laureatom i wyróżnionym gratuluję. Cieszę się, że też znaleźliśmy się w tym gronie. Moje dzieciaki będą jutro bardzo szczęśliwe. Napracowaliśmy się, ale warto było. Pozdrawiam

Paulina, 10.06.2014 15:49 napisał:

Bratki z mojej grupy będą jutro bardzo szczęśliwe. Ciepło pozdrawiam i gratuluję wszystkim!!!

Liczba komentarzy: 5

Dodaj własny komentarz