Trener Metody Ortograffiti – zapisy na kurs już trwają!

     
 
 

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, specjalistów, pedagogów i psychologów pracujących na co dzień Metodą Ortograffiti na kurs Trenera Metody Ortograffiti. Proponujemy trzy specjalizacje trenerskie:

- praca z uczniem z trudnościami w nauce czytania i pisania,

- praca z uczniem z trudnościami w uczeniu się matematyki,

- praca z uczniem z dysgrafią.

Wybór specjalizacji zależy od Państwa. Jest też możliwy udział we wszystkich trzech kursach, oddzielnie do każdej specjalizacji.

 

Po kilkunastu latach od powstania Ortograffiti przyszedł czas, aby zebrać wiedzę i doświadczenia związane z tą Metodą oraz przekazać je nauczycielom – jednocześnie w postaci formy doskonalenia i potwierdzenia kwalifikacji. Profesjonalizm Trenerów Metody jest jednym z warunków jej skuteczności. Dlatego zależy nam, by w kursie wzięli udział wszyscy nauczyciele pracujący Metodą. Jeśli chcą Państwo wziąć w nim udział, prosimy o potwierdzenie korzystania z Metody Ortograffiti (jeśli Państwo jeszcze tego nie uczynili).

„Fakty, nie mity o Ortograffiti” - to tytuł webinaru, który zainauguruje kurs. Webinar odbędzie się 22 października w godzinach 18.00–19.00. Marzy nam się, by stał się on okazją do spotkania wszystkich miłośników Metody Ortograffiti – a są ich tysiące. Już teraz można zadawać pytania, na które Autorki odpowiedzą podczas webinaru.

Czekamy na Państwa

Ewa, 19.01.2015 15:08 napisał:

Witam, chcę zostać trenerem ortografitti. gdzie poszukać metody, by zacząć od teraz pracować metodą?Skąd zdobyc stosowne materiały?

Ortograffiti, 20.10.2014 14:07 napisał:

Szanowne Panie, wszystkie problemy rozwiążemy. Prosimy kontaktować się mailowo: ortograffiti@operon.pl lub telefonicznie: 58 679 00 00.

Małgorzata, 19.10.2014 22:59 napisał:

Jeżeli to jest tylko kurs on - line, to niestety nie mogę brać w nim udziału, ze względu na liczne obowiązki szkolne i poza szkolne. Czy byłaby możliwość zorganizowania takiego kursu w inny sposób?

Ewa, 18.10.2014 08:56 napisał:

Nie mogę zalogowac się na kurs z uwagi na pow3tarzajacy się komunikat o wpisaniu myślnika między dwoma nazwiskami tj.Perzyńska - Wabińska. Stosuję się do instrukcji i nic:(
Prosze o pomoc

Beata, 17.10.2014 16:00 napisał:

Prowadzę zajęcia terapii pedagogicznej korzystam z ortograffiti pragnę zapisać się na kurs aby robić to profesjonalnie.jak się skonsultować z Wami?

Ortograffiti, 17.10.2014 10:47 napisał:

Wszelkie osobiste zapytania prosimy wysyłać na adres: ortograffiti@operon.pl

Jola 16.10.2014 20:58, 16.10.2014 21:14 napisał:

Pracowałam metodą ortograffiti w ubiegłym roku szkolnym, ale nie wiem czy robię to dobrze. Chciałabym uczestniczyć w tym kursie, aby robić to profesjonalnie. Jestem z województwa warmińsko - mazurskiego i proszę o kontakt telefoniczny do konsultanta z mojego regionu.

Ortograffiti, 16.10.2014 12:22 napisał:

Szanowna Pani, aby zostać Trenerem Ortograffiti, trzeba pracować tą Metodą. To nie jest kurs teoretyczny, tylko praktyka. Elementem kursu jest ćwiczenie wskazywanych rozwiązań. Jeśli Pani nie korzysta na co dzień z Ortograffiti, to będzie to niemożliwe. Proszę rozważyć rozpoczęcie pracy Metodą, na początek choćby z jednym uczniem i zapisać sie na kurs.

Dodaj własny komentarz